malastandardduza
Start Projekty Akademia sołtysów
Akademia sołtysów PDF Drukuj Email

Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa zaprasza do udziału w projekcie pt. Akademia Sołtysów realizowanym w ramach zadania publicznego: Aktywni świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne. Realizację projektu planujemy rozpocząć od dnia 15.09.2012. ‚ Zajęcia będą realizowane w formie warsztatów i skierowane są do sołtysów i członków rad z terenu gmin: Gąsawa, Rogowo, Barcin, Łabiszyn, Żnin.

Celem głównym warsztatów jest wzrost aktywności i umiejętności animowania społeczności wiejskiej u sołtysów i członków rad sołeckich, oraz poprawa umiejętności aktywizowania mieszkańców i podstawowe zasady aktywizacji mieszkańców a także wzrost umiejętności obsługi komputera, wzrost wiedzy na temat możliwości pozyskiwania funduszy na aktywną działalność w życiu publicznym.

W projekcie może wziąć udział około 50 sołtysów lub członków Rad sołeckich. Prosimy o oddelegowanie jednego przedstawiciela do udziału w projekcie w terminie do 14.08 br i przesłanie zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w wersji papierowej na adres LGD Pałuki ? Wspólna Sprawa, ul. Gnieźnieńska 7, 88 ? 400 Żnin.

 
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa