malastandardduza
Start
"Sam to nazwij" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 lutego 2019 09:12

W drugiej połowie 2018 roku Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa sfinansowała wydawnictwo płytowe składu Musiel/Emce pt. „Sam to nazwij”.

Musiel/Emce, a w zasadzie Radek i Sebastian, którzy w lipcu ubiegłego roku wydali swoją pierwszą wspólną płytę razem z Dj’em Beczki Reprezentant z Bydgoszczy ruszyli w trasę koncertową, gdzie grali na jednej scenie z najlepszymi raperami w Polsce, niejednokrotnie legendami tego gatunku muzycznego.
„Sam to nazwij” to płyta dwóch przyjaciół, raperów, rymujących na oldschoolowych samplowanych bitach. Album jest mocno hip-hopowy i z pewnością trafi do słuchaczy, którzy lubią muzykę do której kiwa się głową. Zawartość liryczna przedstawia sytuacje z życia, odczucia wyrażając własne zdanie na różne tematy.
Podróżując z muzyką, wspólne zwiedzili wiele miast w naszym kraju, promując wcześniej wspomniany album oraz obszar, z którego pochodzą; Mogilno i Żnin. Chłopakom udało się zagrać między innymi w: Chojnicach, Bydgoszczy, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Częstochowie, Żninie, Mogilnie, Inowrocławiu, Człuchowie, Wolsztynie, Jarosławcu, Gdyni i wielu innych miastach podczas koncertów oraz festiwali hiphopowych.
Musiel/Emce zostali również zaproszeni do Bydgoskiego Radia Kultura, gdzie podczas audycji hip-hopowej opowiadali o płycie, koncertach, a także o pasji związanej z tą muzyką.
Zapraszamy do galerii zdjęć, więcej na Facebook.

1
bydgoszcz
wrocław
poznań koncert C zeta

 
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa