malastandardduza
Start
Konferencja upowszechniająca produkty Modelu Współpracy PDF Drukuj Email

W dniu 8.02.2012 r. Pracownicy Biura oraz Prezes LGD wezmą udział w konferencji upowszechniającej produkty Modelu Współpracy. Z tego powodu biuro w tym dniu będzie nieczynne.‚

Program konferencji upowszechniającej produkty Modelu Współpracy

Organizator: Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica

Miejsce: ‚ Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Przysieku

Więcej…
 
Interpretacja dotycząca Małych projektów - co oznacza być zameldowanym lub prowadzić działalność gospodarczą na terenie objętym LSR PDF Drukuj Email

Zgodnie z ‚§ 2‚ Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju‚ Wsi z dnia 8 lipca 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013 (Dz. U. Nr 71 poz. 613 z późn. zm) ?O pomoc na operacje, o których mowa w art. 12 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 7 marca 2007 r.
o wspie‚­raniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Ob‚­szarów Wiejskich, zwane dalej ?małymi projektami?, może ubiegać się podmiot będący:

Więcej…
 
Komisja oceniająca oferty PDF Drukuj Email
Informujemy, że pracownicy LGD Pałuki - Wspólna Sprawa Weronika Pochylska i Magdalena Petrykowska zasiądą w Komisji oceniającej wnioski złożone w odpowiedzi na‚ ogłoszenie przez Zarząd Powiatu w Żninie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2012 roku‚ przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ‚ ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Będzie to kolejny krok w realizowaniu współpracy między JST a LGD oraz wspieraniu NGO.

 
Fundusz JEREMIE dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email

Trwa promocja funduszu Jeremie w Kujawsko-Pomorskiem. W ramach inicjatywy udzielane są‚ kredyty, pożyczki oraz poręczenia dla firm z sektora MŚP. Uzyskane w ten sposób pieniądze mogą być przeznaczone min. na wdrażanie nowych rozwiązań technicznych lub technologicznych, zakup maszyn, urządzeń itd.

Więcej…
 
Pierwsze spotkanie dot. spółdzielni socjalnych za nami PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2012 11:59

Wczoraj, tj.31 stycznia 2012 roku w auli  Urzędu Miejskiego w Żninie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące promocji realizowanego projektu w ramach podziałania 7.2.2.- ?Spółdzielnia socjalna szansą dla Ciebie?.

Spotkanie poprowadził z ramienia gospodarzy Pan Ryszard  Ulatowski ?Naczelnik Wydziału Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych  Pani Dyrektor Fundacji- Jolanta Woźnica,  mówiła na temat bardzo dobrze  układającej się współpracy z władzami urzędu,  o ich otwarciu na inicjatywy oraz wspieraniu nowatorskich pomysłów. W takim podejściu Urzędu Miejskiego w Żninie, upatruje szanse na sukces- utworzenie spółdzielni, która pozwoli mieszkańcom powiatu żnińskiego poprzez samozatrudnienie, wrócić na rynek pracy.

Więcej…
 


Strona 141 z 143
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa